سفارش طراحی بازی

برای سفارش ساخت انواع بازی های موبایل و کامپیوتر در واتساپ به شماره بنده پیام ارسال کنید

09024182916

سالار ندایی

نحوه کار به این شکل است که ابتدا پروژه ای که میخواهید رو به بنده اطلاع میدید و بنده باتوجه به شرایط کاری و سختی پروژه زمان تحویل پروژه رو به شما اعلام میکنم همچنین در صورتی که امکان تاخیر داشته باشه حتما اطلاع داده میشود .

معمولا کارفرما بازی نامه – گرافیک – مدلها و اهنگ ها رو ارایه میکنه و طرحی رو که در ذهنش داره رو بیان میکنه و بنده مطابق اون کار رو پیش میبرم اما در صورتی که کارفرما فقط ایده بازی رو داشته باشه و گرافیک و موسیقی رو بعهده بنده بزاره من از فایل های اماده استفاده میکنم و هیچ هزینه اضافی ای برای کارفرما نخواهد داشت.

یک قرار داد برای حسن انجام کار بین کارفرما و رزسافت امضا میشود و هر دو طرف باید مطابق قرارداد عمل کنند , همچنین در صورتی که کارفرما فایل های گرافیکی و صوتی رو داشته باشد ( لایسنس فایل ها برای کرفرما باشد ) نیازی به پیش پرداخت نیست و در غیر این صورت مبلغی به عنوان پیش پرداخت از کارفرما دریافت میشود . ( پرداخت فقط از طریق درگاه امن سایت قابل قبول است )

در تمامی مراحل کار کرفرما از درصد پیشرفت پروژه اگاه خواهد شد و بعد از تکمیل پروژه  کارفرما از ما یک نسخه دمو از بازی رو دریافت میکند و درصورتی که از بازی راضی باشد بقیه مبلغ رو پرداخت کرده و پروژه نهایی را از ما دریافت میکند.

بعد از اتمام پروژه تا سه ما پشتیبانی خواهد شد ( پشتیبانی شامل فیکس باگ ها میباشد ) و در صورت نیاز به اپدیت و یا اپگرید پروژه به صورت توافقی مبلغی از کارفرما دریافت خواهد شد.

تلگرام